بلاگ ایونت سنتر

پخش زنده آنلاین

پخش زنده لحظه نگار

اگر تاکنون با اصطلاح لایو استریمینگ و پخش زنده اینترنتی آشنا نبوده‌اید، وقت آن رسیده که اهمیت بیشتری به آن دهید.
پخش زنده اینترنتی، ابزاری مهم برای به حداکثر رساندن ارزش استراتژی دیجیتال برای سازمان شما است. به دلیل ترس از کاهش فروش رویداد فیزیکی، خیلی از سازمان‌ها با مزیت‌های پخش زنده روی اینترنت و تأثیر شگرفی که می‌تواند روی سازمان داشته باشد، آشنایی کافی ندارند.
در اینجا ۶ دلیل قانع‌کننده ارائه می‌دهیم که چرا شما بهتر است کنفرانس یا سمینار بعدی خود را پخش زنده اینترنتی کنید. وقتی اولین رویداد خود را لایو استریم کنید، بدون شک متوجه خواهید شد که لازم است بیشترِ همایش‌هایتان، کوچک یا بزرگ، را پخش زنده اینترنتی کنید.

۱. نمای بزرگتر مأموریت سازمان خود را در نظر بگیرید
اگر به بیانیه مأموریت بیشتر سازمان‌ها نگاه کنید، بخش مهمی از آن بیانیه آموزش جامعه‌ای هست که در آن فعالیت می‌کنند. در بیانیه مأموریت هیچ سازمانی قید نشده که «ما تنها کسانی را آموزش می‌دهیم که بتوانند در کنفرانس‌های ما شرکت کنند». پخش زنده این فرصت را فراهم می‌آورد که گستره وسیع‌تری از اعضای جامعه را آموزش و تحت تأثیر قرار دهید. این رویکرد به شما کمک می‌کند که بهتر بتوانید مأموریت خود در خدمت‌رسانی و آموزش دادن به اجتماع را تحقق بخشید.
۲. بین ۱۰ تا ۳۰ درصد نرخ تبدیل بینندگان مجازی به شرکت‌کنندگان فیزیکی در کنفرانس است
آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که همیشه در پیدا کردن راه‌هایی برای افزایش حاضرین در کنفرانس‌تان مشکل دارید؟ وقتی شما بینندگانی لایو برای خود داشته باشید، چیزی بین ۱۰ تا ۳۰ درصد این افراد علاقمند می‌شوند که در همایش بعدی شما به صورت فیزیکی حضور پیدا کنند. این به طور متوسط یعنی افزایش بین ۲۵ تا ۱۵۰ نفر برای حضور فیزیکی در سمینار بعدی‌تان بدون اینکه حتی یک ریال برای بازاریابی خرج کرده باشید. خیلی از بینندگان لایو اطلاعات کمی در مورد سازمان یا کنفرانس شما دارند. وقتی این افراد از طریق مشاهده زنده رویدادتان با شما آشنا شوند، هیجان پیدا می‌کنند تا در رویداد بعدی‌تان حضور فیزیکی داشته باشند.
۳. پخش زنده رویداد شما لازم نیست رایگان باشد
وقتی برای کنفرانس خود بلیت فروخته باشید و حاضرین در همایش برای حضور مجبور به پرداخت هزینه باشند، ممکن است دوست نداشته باشید رویدادتان را به طور رایگان روی اینترنت پخش زنده کنید. راه حل آسانی برای این موضوع وجود دارد، و آن راه حل این است که برای مشاهده پخش زنده اینترنتی رویدادتان نیز اقدام به فروش بلیت کنید. با این کار، فقط کسانی می‌توانند پخش زنده رویداد شما را تماشا کنند که بلیت خریده باشند و درآمد شما از برگزاری همایش افزایش پیدا خواهد کرد.
۴. به خاطر تفکر خلاقانه‌تان، اعتبار شما میان بینندگان پخش زنده افزایش پیدا می‌کند
این نکته‌ای است که تقریباً بین تمام پخش زنده‌ رویدادها مشترک است. شرکت‌کنندگان مجازی بسیار قدردان سازمان شما خواهند بود که فرصت آموزش را در اختیار آن‌ها نیز قرار دادید و اجازه دادید علی رغم اینکه نمی‌توانند شخصاً در رویداد حضور پیدا کنند، با این حال بخشی از رویداد باشند. کامنت‌های مثبتی که در شبکه‌های اجتماعی در موردتان منتشر می‌شود، در درازمدت تأثیر فوق‌العاده‌ای روی شهرت شما خواهد داشت.
۵. اگر شرکت‌کنندگان فیزیکی رویداد شما بخواهند حضور خود را در آخرین لحظه کنسل کنند، می‌توانید آن‌ها را تبدیل به بیننده پخش زنده رویداد کنید تا از ضرر مالی جلوگیری کنید
آیا تا به حال پیش آمده که شرکت‌کنندگان رویداد شما، از حضور در همایش انصرف دهند و بلیت خود را کنسل کنند؟ قطعاً این اتفاق برایتان افتاده است. اتفاقات زیادی ممکن است در آخرین لحظه رخ دهد که شرکت‌کنندگان مجبور به انصراف از حضور در رویداد شوند. فرایند معمول در چنین حالتی این است که خواسته آن‌ها را بپذیرید و پولشان را پس دهید. ولی پخش زنده کنفرانس می‌تواند گزینه‌ای جایگزین برای کسانی باشد که مجبور هستند حضور فیزیکی خود در همایش را کنسل کنند. در اکثر مواقع، این افراد بسیار هم خوشحال خواهند شد که رویدادی که نمی‌توانند در آن حضور پیدا کنند را به صورت زنده از طریق اینترنت تماشا کنند.
۶. فروش رویداد فیزیکی کاهش پیدا نخواهد کرد
اگر هنوز هم سازمان شما نگران کاهش فروش رویدادتان است و این موضوع جلوی استفاده شما از تکنولوژی پخش زنده را گرفته، وقت آن رسیده که این نگرانی را کنار بگذارید. نگاهی به کنفرانس‌ها و رویدادهای بزرگ نشان می‌دهد که پخش زنده اینترنتی، هیچ اثر منفی روی فروش رویداد نداشته است. بنابراین بهتر است که شما هم نگران این موضوع نباشید و سعی کنید از مزایای فوق‌العاده پخش زنده اینترنتی بهره ببرید.

پخش زنده با لحظه‌نگار

لحظه‌نگار، پلتفرم پخش زنده حرفه‌ای روی اینترنت است که شما می‌توانید از طریق لپ تاپ، رویداد خود را روی اینترنت پخش زنده کنید.
پخش زنده روی اینترنت از طریق لحظه‌نگار بسیار آسان است. شما با داشتن دوربین فیلمبرداری و اینترنت مناسب، می‌توانید به آسانی هر رویدادی را روی اینترنت پخش زنده کنید. کافی است دوربین خود را به لپ تاپ متصل کنید، نرم‌افزار مورد نیاز را دانلود کنید، و تمام!
حتی اگر دوربین فیلمبرداری نداشته باشید، می‌توانید با دانلود اپلیکیشن لحظه‌نگار برای اندروید و آی‌او‌اس اقدام به پخش زنده رویدادتان کنید.
پخش زنده اینترنتی شما علاوه بر وب سایت و اپلیکیشن لحظه‌نگار، قابلیت پخش روی تلگرام را هم دارد. یعنی می‌توانید لینک پخش زنده را در کانال تلگرامی خود بگذارید تا کاربرانتان در محیط تلگرام رویداد شما را با گوشی موبایل به راحتی تماشا کنند.
در صورت نیاز، می‌توانید برای پخش زنده اینترنتی خود بلیت فروشی کنید تا فقط کاربرانی که بلیت پخش زنده را خریداری کرده باشند بتوانند آن را تماشا کنند.

هدیه لحظه نگار به کاربران ایونت سنتر
شما کاربران محترم ایونت سنتر می‌توانید با استفاده از کد تخفیف اختصاصی EC50، با ۵۰ درصد تخفیف ویژه از خدمات پخش زنده اینترنتی لحظه‌نگار استفاده کنید

برای استفاده از خدمات لحظه‌نگار، به لینک زیر مراجعه کنید:

هم اکنون از خدمات لحظه نگار استفاده کنید