بلاگ ایونت سنتر

امکانات نسخه 1.14.3

امکانات جدید ایونت سنتر ورژن 1.14.3

وب سایت ایونت سنتر در ورژن ۱٫۱۴٫۳ خود قابلیت های جدیدی را اضافه کرده است، که در این مطلب آنها را به تفصیل برای شما شرح می دهیم:

 

۱- صفحه برگزار کننده

صفحه برگزارکننده یک صفحه اختصاصی برای نمایش فعالیت ها و اطلاعات برگزارکننده می باشد، همان طور که هر کدام از ما پس از برخورد با فرد جدیدی مایل هستیم که او را بشناسیم و اطلاعاتی از او داشته باشیم تا بتوانیم بیشتر اعتماد کرده و تعامل بهتری با او داشته باشیم، شرکت کننده هم تمایل دارد که که برگزار کننده را بهتر بشناسد تا بتواند تصمیم درست تری گرفته و خرید رضایت بخش تری داشته باشد.

  • به سئوی شما کمک می کند و باعث می شود شما بهتر دیده شوید.

سئو برای برگزار کننده

 

  • کاربران به راحتی می توانند از طریق صفحه برگزار کننده شبکه های اجتماعی شما را دنبال کرده و با شما ارتباط برقرار کنند.

 

شبکه های اجتماعی برگزار کننده

  • از آمار رویدادهای شما می توانند باخبر شوند. به این صورت که تعداد رویدادهای گذشته و در حال اجرای شما قابل مشاهده است.

 

آماری از فعالیت های برگزار کننده

  • با تکمیل این صفحه و ارائه محتوای مناسب از خود می توانید تعداد بیشتری از بازدید کننده های خود را به خریدار تبدیل کنید.

 

  • قراردادن عکس شخصی و یا لوگوی مجموعه شما در قسمت پروفایل کاربری باعث می شود کاربران به شما بیشتر اعتماد کرده و حرفه ای تر به نظر برسید.

عکس برگزار کننده

امکان دسترسی شرکت کنندگان به صفحه برگزار کننده

در صفحه هرکدام از رویدادها مشخص شده است که برگزارکننده رویداد چه شخص یا سازمانی است. کاربران می توانند با کلیک بر روی اسم برگزارکننده بیشتر با او آشنا شده و رویدادهای گذشته و آینده اش را نیز مشاهده کنند.


۲- امکان تغییر ترتیب بلیت های رویداد

پس از ایجاد بلیت، می توانید بلیت های خود را براساس قیمت، زمان و … مرتب کنید.

امکان جا به جا کردن بلیت های رویداد


۳- امکان ارسال ایمیل به شرکت کنندگان جدید و  قبلی رویدادهای خود

از این پس شما می توانید اخبار و اطلاعیه رویداد خود را از طریق ایمیل برای شرکت کنندگان قبلی و یا شرکت کنندگان جدید خود ارسال کنید، و یا اینکه هنگام ایجاد رویداد جدید می توانید شرکت کنندگان قبلی را از رویداد جدید خود مطلع سازید.

ارسال ایمیل به شرکت کنندگان

 

۴- امکان اضافه کردن برگزارکننده های دیگر

شما می توانید برای رویداد خود چندین برگزارکننده تعریف کنید. فرض کنید که شما رویدادی را با همکاری یک دانشگاه و یا شرکت دیگر برگزار می کنید، بنابراین علاوه بر شما آن دو همکار هم برگزارکننده رویداد هستند که می توانید از طریق این ویژگی اسم این همکاران را هم به عنوان برگزارکننده رویداد در صفحه رویداد قرار دهید.

امکان اضافه کردن برگزارکننده های دیگر

۵- ایجاد لینک مرجع

لینک مرجع، یک لینک منحصر به فرد برای رویداد شماست. این لینک همیشه برای رویداد شما باقی خواهد ماند و به آخرین رویداد شما ارجاع داده می شود. برای مثال برای رویدادهایی که به صورت هفتگی برگزار می شوند مثل مسابقات اسب سواری یا همفکر می توان لینک مرجع ثابتی به نام esfahanhorse و یا hamfekr درنظرگرفت و هر رویداد جدیدی که ساخته می شود را به این لینک مرجع متصل نمود.

لینک مرجع


۶- امکان مرتب سازی حامیان رویداد

شما می توانید حامیان رویداد خود را براساس اولویت دلخواه خود مرتب سازی کنید.

مرتب سازی حامیان رویداد


۷- افزایش امنیت با مجهزشدن دامنه eventcenter.ir به پروتکل SSL

همان طور که می دانیم، اطلاعاتی که به طور معمول در صفحات وب رد و بدل می شوند در بستر پروتکل HTTP نتقال می یابند، این پروتکل استانداردی تعریف شده است که با آن متن ساده یا plain text را منتقل می کنند، از طرفی این داده ها به دلیل رمزنگاری نشدن، برای افراد سوم شخص قابل خواندن هستند، مثلا اگر پسورد خود را در بستر این پروتکل به سروری منتقل کنید، ممکن است از طریق سرویس دهنده اینترنت، قابل روئیت باشد (با استفاده از برنامه هایی تحت عنوان sniffer)، لذا http از لحاظ امنیتی برای کارهایی که به اطلاعات حساس از جمله حسابهای بانکی و رمزهای مشتریان مربوط می شود اصلا مناسب نیست، از این رو بانک ها و فروشگاههای اینترنتی و در کل سایتهایی که امنیت کاربران برایشان اهمیت زیادی دارد، از پروتکلی دیگر به نام HTTPS بدین منظور استفاده می کنند. سایت ایونت سنتر هم در جهت امنیت و رضایت شما کاربران عزیز اقدام به تغییر پروتکل خود از HTTP به HTTPS نموده است.

۸- بهبود سئوی صفحه رویدادها
۹- بهینه سازی صفحه اصلی

همین حالا رویداد خود را ایجاد کنید