بلاگ ایونت سنتر

چگونه بعد از ثبت نام در سایت ایونت سنتر، آمار ثبت نام بیشتری داشته باشید

اگر مایلید که تعداد کاربران ثبت نامی رویداد شما هر روز بیشتر و بیشتر شود، می بایست بعد از ایجاد رویداد در سایت ایونت سنتر کارهای دیگری نیز انجام دهید.

اولین مورد این است اگر وب سایت دارید و یا برای رویداد خود سایت اختصاصی ایجاد کرده اید، لینک ثبت نامی که ایونت سنتر به شما می دهد (که به صورت: http://EventCenter.ir/YourEvents می باشد) را در سایت خود قرار داده و در کنار آن متنی برای کاربران قرار دهید تا آنها به راحتی بتوانند از طریق کلیک بر روی لینک موردنظر عملیات ثبت نام را انجام دهند.

لازم به ذکر است که تمام این موارد در راستای ارتقای تجربه کاربری است، تا دسترسی به امکانات را برای مخاطبان خود یعنی شرکت کنندگان رویدادتان سریعتر و آسانتر نمایید.

موضوع بعدی که می تواند در افزایش تعداد کاربران ثبت نامی شما تاثیر داشته باشد، اطلاع رسانی رویداد شما در شبکه های اجتماعی است. با به اشتراک گذاری رویداد خود در تلگرام، فیسبوک، توییتر، لینکداین و … می توانید جامعه مخاطبان خود را گسترش دهید.

هر یک از شبکه های اجتماعی مخاطبین خاص خود را دارد که رفتارهای خاص آن شبکه اجتماعی را دارند و شما با رعایت کردن این نکات می توانید افراد بیشتری را با رویداد خود همراه کنید. در ادامه به تشریح نکات اشتراک گذاری رویداد در شبکه های اجتماعی مذکور به صورت مختصر می پردازیم:

فیسبوک:

لینک ثبت نام رویداد خود را به همراه یک تیتر مناسب در فیسبوک خود به اشتراک بگذارید و از گروه هایی که به نوعی با رویداد شما در ارتباط هستند، بخواهید پست شما را بر روی گروه های خود بگذارند.

unnamed

برای اطلاعات بیشتر درباره مزایای فیسبوک در به اشتراک گذاری رویدادتان، مقاله فیس بوک قوی ترین شبکه اجتماعی را مطالعه نمایید.

توئیتر:

توییتر، شبکه افراد حرفه ای است که با ثبت نام در آن می توانید افرادی را دنبال کنید که به گونه ای با فعالیت ها و رویدادهایی که شما برگزار می کنید در ارتباطند و می توانند مخاطبین رویداد شما باشند. بعد از آن، لینک ثبت نام رویداد خود را بر روی صفحه توییتر خود به اشتراک بگذارید تا دنبال کنندگان شما با رویدادهایی که برگزار می کنید آشنا شوند و به لینک ثبت نام دسترسی داشته باشند؛ توجه داشته باشید که در توییتر بیشتر گیک ها و دوستداران تکنولوژی قرار دارند.

download_experiment_v3

برای اطلاعات بیشتر درباره توئیتر و نحوه کار با آن، مقاله هر آنچه درباره توییتر می دانید و نمی دانید!!! را مطالعه نمایید.

اینستاگرام:

اینستاگرام از آن دسته شبکه هایی است که تمرکزش بر تصویر است. پس برای به اشتراک گذاری رویداد خود در اینستاگرام ابتدا باید تصویری در نظر بگیرید که از هرنظر مخاطبان شما را جذب کند و به اندازه کافی گویا باشد. می توانید برای رویداد خود یک پوستر طراحی کنید. زمان و مکان و لینک ثبت نام رویداد خود را بر روی آن قرار داده و این پوستر را در صفحات اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

همچنین می توانید لینک ثبت نام رویداد خود را در بالای صفحه اینستاگرام خود قرار دهید تا دسترسی به آن برای شرکت کنندگان آسانتر باشد.

به یاد داشته باشید استفاده از هشتگ در شبکه های اجتماعی بخصوص در توییتر و اینستاگرام، موضوع مهم دیگری است که باعث می شود افرادی که می توانند مخاطب شما باشند با جستجوی هشتگ ها با پست های به اشتراک گذاشته شده ی شما روبرو شوند و با رویدادهای شما آشنا شوند.

instgram-multicompte-android-beta

اطلاعات تکمیلی در مورد هشتگ را در مقاله هشتگ چیست و چگونه می توانید در کسب و کارتان از آن استفاده کنید؟ مطالعه نمایید.

تلگرام:

تلگرام، این روزها به عنوان پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی در میان ایرانیان است که به نظر می رسد مدت زمان زیادی از آنلاین بودن افراد در تلگرام می گذرد. برای رویداد خود یک کانال اختصاصی در تلگرام بسازید و اخبار مربوط به رویداد خود و یا مطالبی پیرامون موضوع رویداد خود را در آن به اشتراک بگذارید.

لینک ثبت نام را در آن قرار دهید و کاربران خود را هدایت کنید تا برای ثبت نام از طریق لینک موردنظر اقدام کنند و فراموش نکنید که حتما در تلگرام در کنار لینک ثبت نام حداقل یک پاراگراف متن درباره رویداد نیز قرار دهید. به دنبال جذب کاربر برای کانال خود باشید تا رویداد شما در مدت زمان کمی مخاطبان زیادی را جذب کند.

Telegram-chat-segrete

برای اینکه بیشتر در مورد استفاده از تلگرام برای رویدادتان بدانید، مقاله رویداد خود را به تلگرام مسلح کنید! را مطالعه نمایید.

از طریق همین چند روش ساده می توانید تعداد افراد ثبت نامی رویداد خود را در سایت ایونت سنتر و به کمک شبکه های اجتماعی افزایش دهید و رویداد خود را با موفقیت و با مخاطبان بیشتری برگزار کنید.