بلاگ ایونت سنتر

صرفه جویی در وقت و انجام کارهای بیشتر

تا به حال به این فکر کرده اید که یک برگزارکننده چقدر زمان نیاز دارد تا بتواند رویداد خود را بهترین شکل برگزار کند؟ ما به شما این چشم انداز را به همراه راه حل نشان می دهیم.

خودتان را بسنجید

hqdefault

در نگاه اول باید بدانید که برگزاری یک رویداد به چه چیزهایی نیاز دارد.
(برای مثال یک رویداد کویرنوردی)
۱- انتخاب یک مکان
۲- برآورد هزینه و امکانات مورد نیاز
۳- تبلیغ رویداد
۴- فروش بلیت (ثبت نام/ دریافت وجه/ تکمیل فرم های لازم/ جمع آوری لیست شرکت کنندگان)
۵- پیدا کردن وسیله نقلیه و وسایل مورد نیاز
۶- هماهنگ کردن با شرکت کنندگان
۷- و گزینه هایی که شاید به سلیقه برگزارکنندگان ممکن است اضافه شود.
در مرحله بعد ببینید که آیا تنهایی میخواهید این رویداد را برگزار کنید یا از چند نفر دیگر کمک بگیرید (کمک گرفتن = تقسیم درآمد)
نوبت به دو مرحله حساس یعنی تبلیغ و ثبت نام میرسد.
تبلیغ رویداد راههای زیادی دارد از صبحت با آژانس های گردشگری گرفته تا تبلیغ در کانالها و گروههای گردشگری و حتی تبلیغ دهان به دهان.
مهمترین مرحله برگزاری، ثبت نام کسانی که میخواهند در تور شما شرکت کنند، دریافت هزینه و هماهنگی های پیاپی را شامل می شود.
در این بین برخی به دنبال تخفیف گرفتن یا یک سری امکانات اضافی که دلخواه هستند (مثل یک سری فعالیت هایی که نیازمند هزینه جداگانه هست). همچنین نیاز است که یک سری اطلاعات از ثبت نام کنندگان گرفته شود. و مراحل دیگری که تا برگزارکننده نباشید با آن روبرو نمیشوید.

تصمیم گیری

۲-ways

برای انجام روند ثبت نام ۲ راه وجود دارد که ما آنها را به همراه خوبی ها و بدی هایشان برای شما توضیح میدهیم:

روش سنتی (ثبت نام تلفنی):

در این روش شما تمام مراحل ثبت نام را شخصاً انجام داده و از این مطمئن هستید که همه چیز را زیر نظر دارید و البته زمان خواب شما ممکن است به دلیل تماس های مکرر از ۸ ساعت لازم به ۳-۴ ساعت هم کاهش پیدا کند(به جرم استفاده از سیستم سنتی) و نوشتن اطلاعات تک تک شرکت کنندگان به صورت دستی و چانه زنی پشت تلفن.(در این روش همیشه یک بسته قرص مسکن همراه خود داشته باشید)

روش مدرن(استفاده از سیستم های آنلاین):

در این روش شما یک بار در سیستم های فروش آنلاین رویدادتان را همراه با بلیت (تک نرخی و چند نرخی) به همراه کدهای تخفیف و … تعریف می کنید بعلاوه از کلیه امکانات دیگر سیستم میتوانید استفاده کنید.
دیگر نیازی نیست مدام با تلفن صحبت کنید و چانه زنی و کاغذ بازی را به حداقل میرسانید. در عوض زمان خود را صرف کارهایی میکنید که رویدادتان را بهتر برگزار کنید تا شرکت کنندگان ترغیب شود باز هم همراه شما به گردشگری بیایند.
ضمناً با کوچکترین تغییر در برنامه نیاز نیست با همه تماس بگیرید و آنها را در جریان تغییرات قرار دهید، بلکه میتوانید از سیستم پیامکی سایت استفاده کنید و به آسانی و سرعت بیشتر و باز هم زمان و هزینه را برای خود ذخیره کنید.

صرفه جویی در وقت و انجام کارهای بیشتر

ما(ایونت سنتر) برای شما سیستمی طراحی کرده ایم تا به وسیله آن و با امکاناتی که در آن هست روند ثبت نام و فروش بلیت را به صورت آنلاین(حتی با مرور تلفن همراه) انجام دهید و در آخر لیست کسانی که ثبت نام کرده اند را در یک فایل اکسل دریافت کنید.